Peale Figmat olen kasutanud nt Adobe programme: Illustrator, AfterEffects, Photoshop, InDesign. Muud mainimist väärivad programmid on Blender, TVPaint, Sony Vegas, Medibang Paint ja FireAlpaca. Olen teinud raster- ja vektorgraafikat, animatsiooni, kasutanud tüpograafiaalaseid teadmisi ning 3D-d.
Olen teinud Figmas wireframei, lo-fi, hi-fi ja interaktiivset prototüüpi, style guidei. Olen teinud disaini nii mobiili kui ka arvuti jaoks. Kuna mul on ka eelnev kogemus Adobe programmidega ning Figma on nendega päris sarnane, sellega harjumine ei võtnud üldse palju aega. disainisüsteemid
Siin on lingid mõnele asjale Figmas.
Portfolio interaktiivne kaart äppOlen saanud õpingute algusest juba proovida ära, mis maailm on kasutajakogemuse disain. Olen võtnud osa lõppkasutaja ja stakeholderi intervjuust, tegin testi eksisteriva veebilehega kasutajalugu põhjal.Võib-olla kõige olulisem selle aja jooksul oli Steve Krugi raamatu "Dont make me think" lugemine - lugesin selle läbi kaks korda, väga loodan, et saan ka edaspidi kasutada sealt pärit põhimõtet - lähtuda sellest, mis on just antud toode puhul oluline. WCAG
HTML ja CSS on need, millega tunnen ennast kõige kindlamalt - ainult nende abiga on tehtud ka see portfooio. Olen juba tutvunud ka Wordpressiga, õpinud veidi ka Javascripti (sain teada OOP olemusest ning Typescriptist). Mulle on tuttavad ka Bootstrap, SASS, ja vue.
Algusfaasis, ideede genereerimise etapis eelistan kvantiteeti kvaliteedile. Valitud visand läbib mitu iteratsiooni enne, kui saab lõplikuks. Püüan organiseerida oma failid, kihid ja paberid nii, et hiljem need üles leiaksin, olen õpingute jooksul kasutanud versioonihaldust ja projektihaldust.